• Detail firmy

EDYMAX Holding a.s.

Základní popis

Edymax Personnel Services je personální agentura s dlouholetou tradicí as rozsáhlou sítí regionálních a náborových center nejen na Slovensku, ale i v zahraničí.

Adresa

Na Příkopě
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27712265
DIČ:  CZ27712265

Výrobky, činnosti

Personální služby

Kontaktní údaje

E-mail: praca@edymax.com
WWW: www.edymax.com/praca

Kontaktní osoba

Tomáš Feč

Telefon: 800 600 200
E-mail: praca@edymax.com

Dušan Pangrac - Jednatel

Jaroslav Štefančík - Jednatel

Mobil: +421 917 544 680

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

WorkTime s.r.o.

Nabízíme komplexní služby personální agentury. Zajistíme pracovníky nebo brigádníky pro Vaší firmu nebo Vám přímo vyhledáme zaměstnání. Zprostředkujeme občasnou pracovní výpomoc. Využijte naše zkušenosti pro kompletní služby studentské agentury práce. Spolehlivě zajistíme pracovníky a brigádníky pro různé pracovní pozice ve Vaší firmě. Věříme, že budete spokojeni i po finanční stránce.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.