• Detail firmy

Eduard Škvara

Základní popis

Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader, elektroinstalační a vodoinstalatérské práce, montáže sádrokartonů a pokládku plovoucích podlah

Adresa

Jabloňová 3013
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86933558
DIČ:  CZ8005254950

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader,

Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader, elektroinstalační a vodoinstalatérské práce, montáže sádrokartonů a pokládku plovoucích podlah

Kontaktní údaje

E-mail: reko-koupelny@seznam.cz
WWW: www.reko-koupelny.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Eduard Škvara - Majitel

Mobil: 777 099 369

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.