• Detail firmy

Eduard Oslejšek

Základní popis

Podnikáme v maloobchodu s náhradními díly na osobní vozy všech továrních značek, nákladních automobilů všech typů: MAN, DAF, IVECO, SCANIA,RENAULT, ME

Adresa

Valcířská 457
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73810355
DIČ:  CZ8608055478

Výrobky, činnosti

Autodíly na kamiony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 439 946
E-mail: intestndt.fm@cmail.cz
WWW: www.vrostruck.cz

Kontaktní osoba

Eduard Oslejšek - Majitel

. Vrastiak

Mobil: +420 601 240 224
E-mail: info@vrostruck.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.