• Detail firmy

Eduard Novák

Základní popis

Nabízíme ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích se sociálním zařízením. V zimě možnost lyžování, v létě k dispozici volejbalové a dětské hřiště.

Adresa

Hutisko-Solanec-Solanec pod Soláněm 62
756 62 Hutisko - Solanec

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18175724

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 644 234
Telefon: +420 777 621 220
Mobil: +420 608 742 080
E-mail: nadolinkach@mybox.cz
WWW: www.penzionpodsolanem.cz

Kontaktní osoba

Eduard Novák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!