• Detail firmy

Eduard Lovas

Základní popis

Zajišťujeme dodávky a montáže vrat, bran, automatických či protipožárních dveří, vstupních i parkovacích systémů.

Adresa

Fričova 1047/9
500 06 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64231470

Výrobky, činnosti

Lovas Eduard

Výroba, prodej, montáž a servis sekčních dřevěných vrat, vjezdových bran, vstupních a parkovacích systémů,kovaných plotů vč. pohonů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@lovas-vrata.cz
WWW: www.lovas-vrata.cz

Kontaktní osoba

Eduard Lovas - Jednatel

Mobil: +420 604 633 265
E-mail: hk-3l@volny.cz
E-mail: info@lovas-vrata.cz
WWW: www.lovas-vrata.cz
Další firmy v oboru

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.