• Detail firmy

Eduard Bašina LAKOSPOL

Základní popis

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Vyrábíme ložnice, dětské nebo obývací pokoje, kancelářský nábytek, vestavěné skříně, schodiště, zábradlí, zahradní nábytek, zahradní domky, pergoly, kuchyňské linky, dřevěná eurookna, špaletová okna, dveře nebo repliky starého nábytku. Zajišťujeme výrobu na míru i s předchozí 3D projekcí. Provádíme tryskání a pískování různého materiálu či malířské práce.

Adresa

Paceřice Husa 26
463 44 Sychrov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12056987
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na zakázku Liberec

Specializujeme se na výrobu nábytku na zakázku. Výroba nábytku na zakázku - dle Vašich požadavků vyrobíme jakýkoliv kus nábytku nebo celou sestavu. Vyrobíme nábytek do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů nebo kuchyňské linky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 164 038
Mobil: +420 603 521 530
Fax: +420 485 164 038
E-mail: truhlarstvi.lakospol@seznam.cz
E-mail: lakospol@centrum.cz
WWW: www.lakospol.cz

Kontaktní osoba

Eduard Bašina - Majitel

Další firmy v oboru

Cvejn Interiéry

Hlavní činností firmy jsou návrhy interiérů. Navrhujeme nábytek do kanceláří, recepcí, bytů i školních zařízení. Váš prostor zaměříme, vytvoříme studii a vybavíme zařizovacími předměty na míru včetně vypracování technického výkresu pro výrobu. Dále poskytujeme služby v oblasti alternativní energie. Zajišťujeme dodávky solárních systémů, rekuperačních jednotek a tepelných čerpadel.

G.T. TRADE, s.r.o.

Specializujeme se na elektroerozivní a CNC obrábění. Zabýváme se výrobou forem, střižných nástrojů a jednoúčelových strojů. Opravujeme střižné nástroje - zajistíme navaření střižných hran nebo nových dílů.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.