• Detail firmy

Edolo s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme dotační poradenství v rámci Evropské Unie, ekonomické, finanční a investiční poradenství a správu pohledávek.

Adresa

Dr. Sedláka 778
339 01 Klatovy III

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27865134
DIČ:  CZ27865134
Rok založení:  2007

Výrobky, činnosti

Poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: info@edolo.cz
WWW: www.edolo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Edl - Jednatel

Mobil: +420 602 242 483
E-mail: vedl@edolo.cz
Další firmy v oboru

A-Z EKOLOGIE s.r.o.

Provádíme kompletní ekologické poradenství: externí ekolog, odpady, vodní hospodářství, ochrana ovzduší, bezpečnostní poradce ADR, chemické látky, bezpečnostní listy, REACH, integrované povolení a další.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.