• Detail firmy

Edita Vogelová

Základní popis

Jsme společnost která se zaměřujeme na úklid rodinných domů, bytů a kanceláří. Provádíme čištění koberců, čalounění, mytí oken a úklid po řemeslnících. Můžete si zvolit úklid na zkoušku, pravidelný úklid 1x týdně a nebo domácí hospodyni.

Adresa

Valchařská 100/77
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69759014
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Pravidelný úklid domácnosti - 1 x týdně. Vysávání koberců, mytí podlahových krytin, stírání prachu, mytí a dezinfekce koupelny a WC a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 935 573
E-mail: info@vasekoste.cz
WWW: www.vasekoste.cz

Kontaktní osoba

Edita Vogelová - Majitel

Mobil: +420 722 935 573
E-mail: info@vasekoste.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavla Kloparová

Nabízím žehlení prádla s odvozem i dovozem pro jednotlivce, penziony, hotely i restaurace. Zaměřuji se na oblast Brna a přilehlého okolí.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.