• Detail firmy

Edita Vogelová

Základní popis

Jsme společnost která se zaměřujeme na úklid rodinných domů, bytů a kanceláří. Provádíme čištění koberců, čalounění, mytí oken a úklid po řemeslnících. Můžete si zvolit úklid na zkoušku, pravidelný úklid 1x týdně a nebo domácí hospodyni.

Adresa

Valchařská 100/77
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69759014
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Pravidelný úklid domácnosti - 1 x týdně. Vysávání koberců, mytí podlahových krytin, stírání prachu, mytí a dezinfekce koupelny a WC a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 935 573
E-mail: info@vasekoste.cz
WWW: www.vasekoste.cz

Kontaktní osoba

Edita Vogelová - Majitel

Mobil: +420 722 935 573
E-mail: info@vasekoste.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.

Jan Enev

Provádíme parní čištění vozidel. Nabízíme mokré čištění interiérů i exteriérů, sedaček a koberečků, ošetření kožených částí.