• Detail firmy

EDGES jobs s.r.o.

Základní popis

Jsme personální agentura Edges Jobs - stabilní a velká firma s pevným postavením na trhu. Naše kanceláře najdete V Ostravě, Praze, Brně, Kolíně.

Adresa

Školská 694/32
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29383366
DIČ:  CZ29383366

Výrobky, činnosti

dělník, operátor, skladník

Zabýváme se službou agenturního zaměstnávání. Jedná se o dočasné přidělování zaměstnanců do firem na základě pracovní smlouvy, kterou uzavře naše personální agentura se zaměstnancem a pracovní služby firmě pronajímá.

Kontaktní údaje

E-mail: cechy@esjobs.cz
WWW: www.esjobs.cz

Kontaktní osoba

Milan Vrtělka

Mobil: +420 702 007 333
E-mail: cechy@esjobs.cz

Václav Vrtělka - Jednatel

Martin Havlín

Mobil: +420 777 060 931
E-mail: havlin@esjobs.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

JH AKONT s.r.o.

Nabízíme komplexní vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání včetně kompletní účetní závěrky, vedení personální a mzdové agendy.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.