• Detail firmy

eder`s-tc, s.r.o.

Základní popis

Vytváříme on-line aplikace, prezentace na internetu, projekty a analýzy. Nabízíme SEO optimalizace a registrace do českých i zahraničních katalogů.

Adresa

Primátorská 296/38
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24790745
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vytváříme on-line aplikace

prezentace na internetu, projekty a analýzy. Nabízíme SEO optimalizace a registrace do českých i zahraničních katalogů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 018 860
E-mail: info@eders-tc.cz
WWW: www.eders-tc.cz

Kontaktní osoba

Jiří Eder - Jednatel

Další firmy v oboru

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.