• Detail firmy

ECOVIS blf, s.r.o

Základní popis

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, podnikové poradenství, fúze, due diligence, konsolidace. Nabízíme audit IAS/IFRS auditorské služby. Provádíme finanční výkazy, účetní závěrky

Adresa

Bucharova 1281/2 - Office Park Nové Butovice, Budova A
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27608875

Výrobky, činnosti

Účetní a daňové služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 048 547
E-mail: recepce@ecovis.com
WWW: www.ecovisblf.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Bláha - Jednatel

Ing. Miloš Fiala - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.