• Detail firmy

EcoSplash s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kouzelné bambusové šaly/Magic scarves, které mají velké množství funkci: elegantní doplněk, bolero, svetřík a cokoliv jiného Vás napadne.

Adresa

Haškova 843/13
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03033660
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Kouzelné bambusové šály různých barev

Bambusové šály můžete využít buď jako doplněk ke všednímu nošení, anebo i pro speciální příležitosti . Barvy: Bílá, černá, červená, modrá, tmavě modrá, růžová, lososová, fialová, šedá, vanilková, béžová.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 231 594
E-mail: kouzelnesaly@gmail.com
WWW: www.kouzelnesaly.cz

Kontaktní osoba

Elena Janda

Mobil: +420 608 231 594
E-mail: kouzelnesaly@gmail.com

Jindřich Janda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.