• Detail firmy

ECOPROTECT, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou a prodejem protichemických, protibiologických a protiradiačnímu spadu ochranných oděvů i pomůcek.

Adresa

třída Tomáše Bati 299
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  213811
DIČ:  CZ00213811
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- vybavuje speciálními výrobky hasičské záchranné sbory, jaderné elektrárny a také HZS Českých drah i inspekční skupiny protichemické komise OSN v Iráku.

Kontaktní osoba

Mario Hlaďáček - Jednatel

Ing. Augustin Maček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

SERVIS DDD v.o.s.

Naše firma se specializuje na vyklízení prostor a sanaci dřeva. Dále pak desinfekci, desinsekci a deratizaci různých prostor, budov, objektů. Nabízíme také ochranné a čistící prostředky. Zajistíme zemědělský materiál, s jehož podrobnou nabídkou Vás seznámíme na vyžádání.