• Detail firmy

Ecomodula, s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme i stavíme nízkoenergetické, pasivní stavby a dřevostavby. Nabízíme výstavbu rodinných domů, hotelů, rekreačních objektů, výrobních hal a škol nejen v ČR. Zajišťujeme profesionální měření úniku tepla prostřednictvím termokamery.

Adresa

Za Pazdernou 1498
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26074834
DIČ:  CZ26074834
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické stavby Písek

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických staveb. Nízkoenergetické stavby - rodinné domy, hotely, rekreační objekty, výrobní haly, školy a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 212 685
Telefon: +420 800 304 000
Mobil: +420 775 223 046
E-mail: klasek@ecomodula.com
E-mail: obchod@ecomodula.com
E-mail: info@ecomodula.com
WWW: www.ecomodula.com

Kontaktní osoba

Zora Valanská

Mobil: +420 728 717 389
Další firmy v oboru

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.

INTERAKUSTIK, spol. s r.o.

Zabýváme se realizací vnitřních stavebních konstrukcí suché výstavby - sádrokartony, podhledy, akustická a protihluková opatření staveb, zajištění požární bezpečnosti staveb. Dodáváme stavební výplně, obklady konstrukcí aj.

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.