• Detail firmy

Ecochem Europe, s.r.o

Základní popis

Prodej průmyslových ekologických chemikálií pro všechny oblasti využití. Sanace ekologických zátěží a havarií, nabídka poradenství v oblasti ekologie.

Adresa

Vosmíkových 1002/32
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27983536

Výrobky, činnosti

Prodej průmyslových ekologických chemikálií pro vš

Prodej průmyslových ekologických chemikálií pro všechny oblasti využití. Sanace ekologických zátěží a havarií, nabídka poradenství v oblasti ekologie.

Kontaktní údaje

E-mail: ecochemcz@ecochemcz.eu
WWW: www.ecochemcz.eu

Kontaktní osoba

Martina Řezáčová - Jednatel

Mobil: +420 774 120 130

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.