• Detail firmy

ECO TEAM, s.r.o

Základní popis

Prodej žehlících lisů zn. DOMENA, a ručních vysavačů ECO SYSTEM POWER BASE. Žehlící lis plně nahradí napařovací žehličku. Vysavače jsou určeny pro hloubkové vysávání, a díky filtraci ECO SYSTÉM jsou vhodné pro alergiky.

Adresa

Národních mučedníků 1103
698 01 Veselí nad Moravou

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25594648
DIČ:  CZ25594648

Výrobky, činnosti

Vysavače

Kontaktní údaje

E-mail: htprofis@hotel-podvezí.cz
WWW: www.ecoteam-lis-vysavac.cz

Kontaktní osoba

Jana Havlíčková - Majitel

Telefon: +420 608 905 010
E-mail: htprofis@hotel-podvezí.cz
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

GASTRO SERVIS Plzeň, s.r.o.

Naše společnost zastupuje celou řadu tuzemských i zahraničních firem na našem trhu. Velkou předností firmy je kompletnost služeb v oblasti gastronomie. Dodáváme konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, myčky, kuchyňské roboty, krouhače, mixéry, kávovary, fritézy. Zpracujeme Vám technologický návrh řešení Vašeho provozu a následně vybavíme veškerou technologií, nerezovým nábytkem a veškerými doplňky.

Antonín Buchar

Zajišťujeme dodávku, opravu a montáže průmyslového chlazení, chladící techniky a tepelných čerpadel. Provádíme servis klimatizačních jednotek. Naleznete nás v Praze.