• Detail firmy

ECO-PROJECT-INVEST, s.r.o.

Základní popis

Energetické audity budovy a stavební konstrukce, energetické zdroje technologických celků, stanovení potenciálu úsporných opatření

Adresa

Slavíkova 1744/22
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62361261

Výrobky, činnosti

Energetické audity

Energetické audity budovy a stavební konstrukce, energetické zdroje technologických celků, stanovení potenciálu úsporných opatření.

Kontaktní údaje

E-mail: epi@epi.info
WWW: www.epi.info

Kontaktní osoba

Ing. Vít Procházka - Jednatel

Telefon: 777 281 561

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

SKAREA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti energetických auditů - vypracování a vydávání energetických průkazů náročnosti budov. Věnujeme se projekční činnosti v pozemním stavitelství.