• Detail firmy

ECO HÜBNER, s.r.o.

Základní popis

Recyklace odpadů a nabídka poradenství v oblasti ekologie. Zprostředkování obchodu a služeb na českém a zahraničním trhu.

Adresa

Zdeňka Bára 113/2
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29442729

Výrobky, činnosti

Recyklace odpadů

Kontaktní údaje

E-mail: info@alfredhubner.com
WWW: www.alfredhubner.com

Kontaktní osoba

Alfred Hübner - Jednatel

Mobil: +420 737 555 775
E-mail: info@alfredhubner.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.