• Detail firmy

ECO HEATING s.r.o.

Základní popis

Provádíme výměnu kotlů na Kotlíkové dotace 2016 za automatické se zásobníkem 5. emisní třídy TOPmax včetně legislativy a realizace topné soustavy.

Adresa

Osvobození 56
788 15 Velké Losiny

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01513516
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výměna kotlíků

Kontaktní osoba

Jaroslav Rulíšek - Jednatel

Mobil: +420 608 930 937
E-mail: eheating@seznam.cz
WWW: www.eheeating.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Elektron - Etto, s.r.o.

Již od roku 1993 se zabýváme výrobou elektrických odporových topných těles. Nabízíme topná tělesa pro ohřev vzduchu, vody a podobných kapalin a pro kontaktní ohřev. Poskytujeme služby v oblasti poradenství ohřevu kapalin a vzduchu. Navrhujeme a realizujeme topná tělesa, realizujeme rovněž dle dodané technické dokumentace. Více informací na našich internetových stránkách.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.