• Detail firmy

ECM s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výzkumem, vývojem, výrobou, servisem a kalibrací měřících zařízení pro měření zhutnění v silničním a pozemním stavitelství. Jsme odborníkem na světové úrovni v oblasti měření zhutnění. Zajišťujeme statické zatěžovací zkoušky.

Adresa

Křenová 19
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46344608
DIČ:  CZ46344608
Rok založení:  1992
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Lehká dynamická deska LDD100

Nabízíme lehké dynamické desky. Rychlá kontrola kvality zhutněných sypanin dle ČSN (STN) 73 6192. Uplatnění při výstavbě silničních a železničních komunikací, zásypů, podsypů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 216 079
Fax: +420 537 014 196
E-mail: ecm@iol.cz
WWW: www.ecm-cz.com

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Svoboda - Jednatel

Ing. Libor Drápal - Jednatel

Další firmy v oboru

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.