• Detail firmy

EC-mont, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme projektování průmyslových staveb, instalujeme podlahová vytápění a vyhřívané trávníky. Provádíme montáž a revize plynových zařízení. Realizujeme rozvody vody, topení, plynu a vzduchotechniky.

Adresa

Sportovní areál Vršava 4989
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25557114
DIČ:  CZ25557114
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Projektování průmyslových staveb.

Realizujeme rozvody vody, topení, plynu a vzduchotechniky. Instalujeme výměníkové stanice, tepelná čerpadla i solární zařízení. Úpravny vody.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 104 149
Mobil: +420 603 579 778
Fax: +420 577 104 149
E-mail: ecmont@seznam.cz
WWW: www.ecmont.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ivan Večeřa - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy