• Detail firmy

eBrothers Software s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá vývojem vysoce kvalitního softwaru založeného na pokročilých matematických modelech a sofistikovaných výpočetních procesech. Tvoříme software, který pomáhá.

Adresa

Na zákopě 240/35
772 00 Chválkovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26828294
DIČ:  CZ26828294
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vývoj software.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@ebrothers.cz
WWW: www.ebrothers.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Fryblík - Jednatel

Další firmy v oboru

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.