• Detail firmy

EBOLET, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme ocelové konstrukce, schodiště, zábradlí, výroba a projektování linek a komponent pro automobilový průmysl, zakázková výroba z nerezu, oceli, hliníku a skla.

Adresa

Topolova 548
460 07 Liberec 7

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24154849

Kontaktní údaje

E-mail: info@zamecnictvi-ebolet.cz
WWW: www.zamecnictvi-ebolet.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vopřátko - Jednatel

Mobil: +420 601 381 255
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.