• Detail firmy

Eaton Electric, s.r.o.

Základní popis

Nabídka kompletního sortimentu zdrojů napájení UPS pro všechny typy aplikací v oblastech IT, průmyslové automatizace a stavebnictví.

Adresa

V parku 2336/22
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27626059
  • Služby

Výrobky, činnosti

kompletní sortiment zdrojů napájení UPS

Nabídka kompletního sortimentu zdrojů napájení UPS pro všechny typy aplikací v oblastech IT, průmyslové automatizace a stavebnictví.

Kontaktní údaje

Fax: 234 769 521
E-mail: UPSInfoCzech@eaton.com
WWW: www.eaton.cz

Kontaktní osoba

DUŠAN PIRICH - Jednatel

Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.