• Detail firmy

EasyPrint Group s.r.o.

Základní popis

Nabízíme velkoformátový digitální tisk a sítotisk. Zabezpečujeme upevňovací a lepenářské práce, montáž a řezání výrobků či komponentů. Možnost využití

Adresa

Bečovská 1434
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27150101

Výrobky, činnosti

Nabízíme velkoformátový digitální tisk a sítotisk.

Nabízíme velkoformátový digitální tisk a sítotisk. Zabezpečujeme upevňovací a lepenářské práce, montáž a řezání výrobků či komponentů. Možnost využití dodávkové služby osobním či nákladním automobilem. Provádíme ofsetový i digitální tisk a sítotisk.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 703 251
E-mail: marie.ivanovova@easyprintgroup.com
WWW: www.easyprintgroup.com

Kontaktní osoba

Alexandre Jacques Spyridakis - Jednatel

Marie Ivanovová

Mobil: 773 333 324
Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.