• Detail firmy

EasyCorp, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v oblasti překladatelství a tlumočení. Provádíme jazykové korektury, copywriting a grafické úpravy textů.

Adresa

Troilova 439/1
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27640701
DIČ:  CZ27640701
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překladatelská činnost.

Kontaktní údaje

Telefon: +420800777070(Zele ná lin ka)
E-mail: preklady@translatezone.eu
WWW: www.translatezone.eu

Kontaktní osoba

Jan Heisig - Jednatel

Další firmy v oboru

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.