• Detail firmy

EASY ROAD, s.r.o.

Základní popis

Nabídka nákladní dopravy a odtahové služby. Přeprava stavebních strojů, montážních plošin, elektrocentrál, vysokozdvižných vozíků a aut.

Adresa

Na srpečku 776/19
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27126897
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka nákladní dopravy a odtahové služby.

Přeprava stavebních strojů, montážních plošin, elektrocentrál, vysokozdvižných vozíků a aut.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 220 739
E-mail: jkmonicek@seznam.cz
WWW: www.easyroad.wz.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Kmoníček - Jednatel

Mobil: +420 602 283 798
Další firmy v oboru

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.