• Detail firmy

EASY ISO, s.r.o.

Základní popis

BOZP a PO, které Vás nezdržuje. Nabízíme kompletní služby v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a v oblasti požární ochrany (PO).

Adresa

Macháčkova 876/2
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27963489

Výrobky, činnosti

Bezpečnost práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 378 132 122
E-mail: lubos.pok@easyiso.cz
WWW: www.easy-bozp.cz

Kontaktní osoba

Bc. Luboš Pok - Jednatel

Mobil: +420 736 488 929
Další firmy v oboru

Ing. Milan Charousek

Činnost naši společnosti je zaměřena na komplexní služby v oblasti bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), v oblasti požární ochrany (PO) a v podnikové ekologii. Při zvyšující se náročnosti péče o BOZP a PO je naším cílem zabezpečit tyto služby na vysoké úrovni prostřednictvím odborně způsobilých osob. Pomůžeme Vám rovněž s odpadovým hospodářstvím včetně dalších služeb podnikové ekologie.

BOZP a PO - Petr Vašíček

Specializujeme se na poradenskou činnost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Zajišťujeme školení zaměstnanců a zpracování dokumentace BOZP a PO.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.