• Detail firmy

e-signature, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme systémy pro šifrování mobilní hlasové a datové komunikace. Zavádění elektronického podpisu. Ochrana a šifrování papírové dokumentace.

Adresa

Zámecké nám. 41
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25380788

Výrobky, činnosti

Nabízíme systémy pro šifrování

Nabízíme systémy pro šifrování mobilní hlasové a datové komunikace. Zavádění elektronického podpisu. Ochrana a šifrování papírové dokumentace.

Kontaktní osoba

Ivo Ing.Brauner - Jednatel

Telefon: +420 558 628 484
Mobil: +420 603 936 605
E-mail: info@e-signature.cz
WWW: www.e-signature.cz
Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.