• Detail firmy

e m z Hanauer s.r.o.

Základní popis

Vývoj, výroba a montáž produktů do domácích spotřebičů.

Adresa

Lipová 330
349 58 Černošín

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25203029
DIČ:  CZ25203029

Výrobky, činnosti

Domácí spotřebiče

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 616 428
Telefon: +420 377 156 111
E-mail: poptavka@emz.cz
WWW: www.emz.cz

Kontaktní osoba

Jana Schmuckerová - Jednatel

Christian Veit Schmucker - Jednatel

Další firmy v oboru

Spectro Color Roman Braczkowski

Společnost Spectro Color spolupracuje s řadou významných institucí v naší zemi. Jen zmínit řadu výzkumných projektů financovaných výzkum vědeckého výboru. Po mnoho let, společnost je nejen výrobce těchto zařízení, ale také se šíří velmi užitečných znalostí v oblasti fotometrie a kolorimetrie.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.