• Detail firmy

E - lighting s.r.o.

Základní popis

Naše společnost dodává úsporné osvětlení od LED žárovek, přes Indukční průmyslové lampy až po veřejné osvětlení, včetně montáže a servisu, e-shop.

Adresa

Pod Stromovkou 209
370 01 Litvínovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01648667
DIČ:  CZ01648667

Výrobky, činnosti

E-lighting.cz

Prodej a montáž úsporného osvětlení. LED technologie a Indukční průmyslové osvětlení, veřejné osvětlení, servis, světelné projekty,měřeni.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 302 252
E-mail: info@e-lighting.cz
WWW: www.e-lighting.cz

Kontaktní osoba

RADEK STEJSKAL - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

dstechnik.cz
Litvínovice 209
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.