• Detail firmy

E.L. - LEAS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence včetně poradenství. Zpracováváme mzdy i personalistiku. Zajišťujeme revizi účetnictví. Zastupujeme před ú

Adresa

Hlavní 266
747 81 Otice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60794496

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: 777 811 212
WWW: www.ucetnictvi-opava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eva Zakrzecká - Jednatel

Další firmy v oboru

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.