• Detail firmy

E-KONTROLA, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kontroly dočasně práce neschopných zaměstnanců.

Adresa

Na Mlýnku 688
460 01 Liberec XII - Staré Pavlovice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28689887
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme kontroly

dočasně práce neschopných zaměstnanců.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 249 355
Mobil: +420 736 650 866
E-mail: info@e-kontrola.cz
WWW: www.e-kontrola.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Bartoš - Jednatel

Mobil: +420 736 650 866

Mgr. Marek Vlk

Mobil: +420 775 640 440

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

EDUCA INTERNATIONAL , o.p.s.

Zaměřujeme se na vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů, kvalifikaci a rekvalifikaci pracovníků, odborné stáže pro studenty či pořádání odborných kurzů. Nabízíme zprostředkování stáží pro vysokoškolské studenty a absolventy. Především se zaměřujeme na stáže Erasmus+ či Leonardo da Vinci. Rovněž zajistíme pojištění mobility studentů.