• Detail firmy

E.J.E. - R.O., spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí. Zajišťujeme správu a údržbu budov, provádíme opravy a úklidové práce. Zprostředkováváme prodej a pronájem nemovitostí, pozemků a komerčních staveb. Vyhotovujeme smlouvy o převodu nemovitostí.

Adresa

Přecechtělova 2407/19
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25685236
DIČ:  CZ25685236
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komplexní správa budov.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 872 237
Mobil: +420 605 267 379
Fax: +420 283 872 237
E-mail: ejero@seznam.cz
WWW: www.ejero.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šulc - Jednatel

Eduard Mann - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.