• Detail firmy

e-invent s.r.o.

Základní popis

Realizace internetových prezentací, redakčních systému (CMS), internetových obchodů (e-shopů), webových aplikací a e-business řešení. Služby v oblasti vývoje, správy a údržby projektů založených na internetových technologiích.

Adresa

Na Cihlářce 30/3177
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27428907
DIČ:  CZ27428907

Výrobky, činnosti

realizace redakčních systému (CMS

Kontaktní údaje

Telefon: +420 270 005 027
E-mail: nachod@e-invent.eu
WWW: www.e-invent.eu

Kontaktní osoba

Tomáš Čejp - Jednatel

Ing. Vlastimil Čejp - Jednatel

Telefon: +420 270 005 027
E-mail: info@e-invent.eu
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.