• Detail firmy

E-INDUKT CZ s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá jak povrchovou úpravou a svařováním kovů a dalších materiálů, výrobou strojů a zařízení i zastavárenskou činností nebo skladováním a balením zboží.

Adresa

Beskydská 1725
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25818767
DIČ:  CZ25818767
Rok založení:  1998
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby - výroba

- kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů atd...

Kontaktní údaje

E-mail: pmlynek@skyshop.cz
E-mail: pavel.dvorsky@razdva.cz
WWW: www.skyshop.cz

Kontaktní osoba

Daniela Klepáčová - Jednatel

Josefa Dvorská - Jednatel

Další firmy v oboru

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.