• Detail firmy

e-Group CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabídka webových aplikací pro IS a GIS městských, magistrátních a krajských úřadů, poradenství v oblasti hardwaru a softwaru.

Adresa

Na Úbočí 4333/23
466 05 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25441574
DIČ:  CZ25441574

Výrobky, činnosti

Nabídka webových aplikací pro IS a GIS

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 305 004
Mobil: +420 607 960 130
E-mail: info@egroupcz.cz
WWW: www.egroupcz.cz

Kontaktní osoba

Petr Havelka - Jednatel

Další firmy v oboru

VONDRÁK PAVEL Ing.

Zabýváme se správou, servisem, realizací a instalací počítačových sítí. Zajišťujeme správu softwaru a hardwaru, poskytujeme externí IT servis pro firmy.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu