• Detail firmy

E-CORECO s.r.o.

Základní popis

Jediný autorizovaný zástupce stříkací techniky Wagner, divize Consumer pro ČR. Stříkací pistole, malířská technika, příslušenství, HVLP i vysokotlaké systémy a servis.

Adresa

Na Roudné 512/102
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64611132
DIČ:  CZ64611132

Výrobky, činnosti

Stříkací pistole Wagner.

Kontaktní údaje

Telefon: 731 619 445
E-mail: gregr@e-coreco.cz
WWW: www.aplikacebarev.cz

Kontaktní osoba

Edmund Grégr - Jednatel

E-mail: gregr@e-coreco.cz
Další firmy v oboru

ABC malířství, s.r.o.

Kvalitně provedeme veškeré malířské a lakýrnické práce. Malování pokojů - vymalujeme byty, školy, kanceláře. Provedeme nátěry dřevěných, kovových a betonových konstrukcí, natíráme fasády. Protipožární nátěry. Vše provedou odborní malíři a natěrači.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.