• Detail firmy

E-Consulting Czech, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní ekonomický servis, vedení účetnictví, daně, ekonomické a podnikatelské poradenství. Zpracujeme mzdy. Provádíme účetní outsourcing a supervizi, implementaci ekonomických informačních systémů včetně nastavení dle potřeb zákazníka.

Adresa

Václavské nám. 793/36
111 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27145107

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní ekonomický servis.

Vedení účetnictví, daně, ekonomické a podnikatelské poradenství. Zpracujeme mzdy. Provádíme účetní outsourcing a supervizi.

Kontaktní osoba

Daniel Ing. Pristach - Jednatel

Telefon: 251 566 571
Mobil: 777 735 155
Fax: 251 566 576
E-mail: info@e-cons.cz
E-mail: www.e-cons.cz
Další firmy v oboru

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.