• Detail firmy

E.C.I. spol.s r.o

Základní popis

Působíme jako elektromontážní firma se souvisejícími činnostmi jako výroba rozváděčů, projekce, revize apod. Mimo jiné nabízíme i pronájem nebytových prostor ve vlastním objektu, a to jak kanceláře, tak prostory k různým jiným komerčním činnostem.

Adresa

Na Výhledě 324/1
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45355444
DIČ:  CZ45355444
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  6
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dlouhodobý pronájem kanceláří

Zajišťujeme dlouhodobý pronájem přízemních i patrových kanceláří ve firemním areálu, situovaném v klidné vilové zástavbě.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 233 258
E-mail: jiri.polach@eci.cz
WWW: www.eci.cz

Kontaktní osoba

Jiří Polách - Jednatel

Další firmy v oboru

B.S.H. servis s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti montáže, servisu a revizí ventilátorů, požárních klapek a elektrických zařízení. Zajišťujeme havarijní servis elektro NONSTOP.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.