• Detail firmy

E-AGEO.cz s.r.o.

Základní popis

Drogerie a kosmetika z pohodlí domova za nejlepší ceny. Na AGEO.cz najdete skladem více než 20.000 produktů a vždy jen originální zboží za nejnižší ceny zakoupené přímo od výrobců!

Adresa

Jasenná 1231/16
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03321916
DIČ:  CZ03321916

Výrobky, činnosti

Dekorativní kosmetika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 247 331
Mobil: +420 607 058 258
E-mail: info@ageo.cz
WWW: www.ageo.cz

Kontaktní osoba

Marc Westermann - Jednatel

Akhtam Niyazmatov - Jednatel

Roman Gorškov - Jednatel

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.