• Detail firmy

E-AGEO.cz s.r.o.

Základní popis

Drogerie a kosmetika z pohodlí domova za nejlepší ceny. Na AGEO.cz najdete skladem více než 20.000 produktů a vždy jen originální zboží za nejnižší ceny zakoupené přímo od výrobců!

Adresa

Jasenná 1231/16
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03321916
DIČ:  CZ03321916

Výrobky, činnosti

Dekorativní kosmetika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 247 331
Mobil: +420 607 058 258
E-mail: info@ageo.cz
WWW: www.ageo.cz

Kontaktní osoba

Marc Westermann - Jednatel

Akhtam Niyazmatov - Jednatel

Roman Gorškov - Jednatel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Specializujeme se na omlazovací zákroky - redukci vrásek, lifting povadlé pleti, zlepšení kvality pleti, operaci očních víček a další. Vše ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich webových stránkách.

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.