• Detail firmy

DYMARK Prostějov, s.r.o.

Základní popis

Kompletní služby v oblasti dopravní značení. Dodáváme a montujeme svislé dopravní značení, vodorovného dopravní značení. Pronájem značení včetně vypracování a schválení projektu dopravního značení na příslušných úřadech. Prodej značek přes e-shop.

Adresa

Vrahovická 4251/18
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29298563

Výrobky, činnosti

Kompletní služby v oblasti dopravní značení.

Kontaktní údaje

Telefon: 582 334 955
Mobil: 725 120 324
E-mail: info@dymarkdz.cz
WWW: www.dymarkdz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Klára Bednářová - Jednatel

Další firmy v oboru

KALGUS s.r.o.

Nabízíme prodej a montáž veškerých dopravních značek a příslušenství, zřízení vodorovného dopravního značení (čáry), reklamních poutačů a směrovek. Zajišťujeme vyřízení DIO - dopravně inženýrského opatření.

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.