• Detail firmy

DYBS stavební firma, s.r.o.

Základní popis

Stavební firma provádějící komunikace (zámková dlažba, pokládka živice), zemní práce, zemní práce v nepřístupném terénu a terénní úpravy. Dále provádíme úpravy vodních toků, oplocení a dodáváme dětská hřiště a skateboardová hřiště fy Eibe.

Adresa

Prvomájová 514/39
322 00 Plzeň - Křimice

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27962105

Výrobky, činnosti

Vyrábíme vybavení pro dětská hřiště a skateboardov

Vyrábíme vybavení pro dětská hřiště a skateboardové parky. Nabízíme prolézačky, houpačky, skluzavky, lezecké stěny i U-rampy.

Kontaktní údaje

Telefon: 257 220 341
E-mail: praha@dybs.cz
WWW: tp://www.dybs.cz

Kontaktní osoba

Dobroslav Bořík - Jednatel

Mobil: 737 225 350

Petr Kudrnovský

Mobil: 737 225 353
Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

SÁDROSTAV Pojar a Velek

Specializujeme se na montáž sádrokartonových příček a stropů, montáž kazetových stropů a montáž izolace. Realizujeme rovněž půdní vestavby.