• Detail firmy

DWO, s.r.o.

Základní popis

Outsourcing informačních technologií, správa sítí, prodej počítačů. Poskytujeme připojení k internetu pro firmy. Realizujeme kamerové systémy

Adresa

Václavské nám. 832/19
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28161441

Výrobky, činnosti

Outsourcing informačních technologií

Outsourcing informačních technologií, správa sítí, prodej počítačů. Poskytujeme připojení k internetu pro firmy. Realizujeme kamerové systémy

Kontaktní údaje

E-mail: dwo@dwo.cz

Kontaktní osoba

Jiří Dvořák - Jednatel

Telefon: +420 246 035 964
Mobil: +420 777 038 613
E-mail: dwo@dwo.cz
Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.