• Detail firmy

DW HYGIENA, s.r.o.

Základní popis

Vypracování HACCP, provozních a sanitačních řádů, proškolení zaměstnanců v oblasti legislativy a znalostí k ochraně veřejného zdraví.

Adresa

Bezručova 211
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27712788
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vypracování provozních a sanitačních řádů

Kontaktní údaje

E-mail: dwhygiena@volny.cz
WWW: www.dwhygiena.cz/

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.