• Detail firmy

DVS STAV, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme rekonstrukce koupelen, realizace zpevněných ploch, parkovišť a plotů. Provádíme krby, zámkové dlažby, stavební práce či novostavby.

Adresa

Dětřichov 190
464 01 Dětřichov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27549721
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Nabízíme rekonstrukce koupelen, realizace zpevněných ploch, parkovišť a plotů. Provádíme krby, zámkové dlažby, stavební práce či novostavby.

Kontaktní osoba

David Votruba - Jednatel

Mobil: +420 732 910 258
E-mail: dvsstav@email.cz
Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.