• Detail firmy

DVOŘÁK - SERVIS s.r.o.

Základní popis

Naše firma se již dvanáctým rokem snaží vyhovět různým požadavkům našich klientů z oblasti zabezpečení bytových i nebytových prostor.

Adresa

Kundratka 1944/17
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48029165
DIČ:  CZ48029165
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže bezpečnostních mříží, dveří a zárubní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 840 373
Fax: +420 284 840 372
E-mail: d-servis@volny.cz
WWW: www.volny.cz/d-servis/

Kontaktní osoba

Michal Dvořák

Další firmy v oboru

ILA , s.r.o.

Jsme poradenská společnost působící v oblasti vědeckého podnikání. Vytváříme, plánujeme a koordinujeme inovační projekty založené na výsledcích vědeckého výzkumu a vývoje. Zpracováváme projektové žádosti a poskytujeme poradenství či konzultace projektů financovaných z národních i evropských dotačních zdrojů. Pracujeme pro komerční podniky, veřejné a státní instituce i soukromé investory.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.