• Detail firmy

Dvořák Petr Vepříkov

Základní popis

Pokládka masivních podlahových krytin a plovoucích podlah. Nabídka montáží OSB desek, vyrovnávání podkladů a demontáží starých.

Adresa

Vepříkov-Miřátky 6
582 82 Miřátky

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75949806

Výrobky, činnosti

Pokládka masivních podlahových krytin

Pokládka masivních podlahových krytin a plovoucích podlah. Nabídka montáží OSB desek, vyrovnávání podkladů a demontáží starých.

Kontaktní údaje

Mobil: 731 565 215
E-mail: podlahydvorak@seznam.cz
Další firmy v oboru

Clematis & Partners s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme truhlářské řezivo sušené, dubové řezivo nesušené, topolové řezivo nesušené, dřevěné železniční pražce, paletové řezivo a dřevěné obaly a palety.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.