• Detail firmy

Dveře Vysočina, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme interiérové dveře a zárubně PRÜM a GERBRICH včetně montáže, bezpečnostní dveře SHERLOCK, dveře PORTA DOORS prodáváme kliky, závěsy a kování. Pokládáme plovoucí podlahy MEISTER a dodáváme topné podlahové systémy SCHÜTZ. Od zaměření po montáž.

Adresa

Veselská 17/33
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28277805

Výrobky, činnosti

Dodáváme interiérové dveře a zárubně.

Dodáváme interiérové dveře a zárubně PRÜM a GERBRICH včetně montáže, bezpečnostní dveře SHERLOCK, dveře PORTA DOORS prodáváme kliky, závěsy a kování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 830 760
E-mail: info@dverevysocina.cz
WWW: www.dverevysocina.cz

Kontaktní osoba

Martin Milichovský - Jednatel

Vlastimil Osmik - Jednatel

Mobil: +420 604 994 565
Další firmy v oboru

STORK střechy, s.r.o.

Kompletní realizace střech, rekonstrukce a opravy. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce na zakázku zejména v regionu Vysočina.

Radek Urbánek - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje produkci brán (včetně pohonů a servisu), schodišť, zábradlí, drátěného programu apod.

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!