• Detail firmy

Dveře a zárubně František Létal

Základní popis

Zabýváme se především prodejem a montáží dveří a zárubní. Dodáváme a montujeme zárubně, interiérové dveře a zárubně SAPELI, požární dveře, bezpečnostní dveře, celoskleněné dveře, dřevěná a plastová eurookna, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy.

Adresa

Hlavní 117
691 05 Zaječí

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48865109

Výrobky, činnosti

prodeje a montáž dveří a zárubní

Kontaktní údaje

Telefon: 519 351 020
E-mail: dvere.letal@seznam.cz
WWW: www.letal.cz

Kontaktní osoba

František Létal - Majitel

Mobil: 737 252 808
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.